CMR04F181JODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR04F181JODR
  • Производитель
    Mallory Sonalert Products
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR04F181JODR Capacitance: 180pF Construction: Radial Failure Rate: R Lead Diameter (nom): 0.4mm Lead Free Status / Rohs Status: Not Compliant Lead Spacing (nom): 3.8mm Military Standard: MIL-PRF-39001 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -55C to 125C Package / Case: Not Required Product Depth (mm): 5.3mm Product Diameter (mm): Not Requiredmm Product Height (mm): 9.4mm Product Length (mm): 9.7mm Seated Plane Height: 9.4mm Tolerance (+ Or -): 5% Voltage: 500VDC